ІІІ день. Найголовніша подія фестивалю митрополитом Антонієм була звершена Божественна літургія

84ABJ2Mzxt8Найголовніша подія православного фестивалю чекала на гостей останього дня – у неділю, в день памяті св. Миколая, Мирлікійського Чудотворця  митрополитом Антонієм була звершена  Божественна літургія. Співслужили владиці єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, духівники общин нечуючих. Переклад Літургії жестовою мовою розпочав прот. Григорій (Маркевич), духівник численної общини нечуючих м. Житомир. В подальшому роль сурдоперекладача брали на себе по черзі духівники інших общин, семінаристи КДС, сурдоперекладачі. Милістю Божою багато нечуючих християн удостоїлися прийняття Святих Таїн. Така радість воістину може бути названа кульмінацією всього триденного православного форуму.

Після звершення Літургії єпископ Олексій, засновник фестивалю вручив Подяки всечесним отцям а. Віктору (Коцабі), а. Сильвестру (Стойчеву) й викладачу КДА В.М. Чернишову за їхній внесок у духовне просвітництво пастви з особливими потребами.

Після повернення на базу учасники також отримали пам’ятні винагороди: кожна община отримала диплом учасника фестивалю, після чого ведучими було оголошене офіційне закриття «Первомайських зустрічей»-2016 та інформація щодо наступного заходу «Форум православної нечуючої молоді-2016», який відбудеться влітку у Києві.