Положення фестивалю «Первомайські зустрічі»

Pervomajskie vstrechi_LOGO_64x25mmВсеукраїнський місіонерсько – просвітницький фестиваль  нечуючої молоді  «Первомайські зустрічі» є духовним проектом Української  Православної  Церкви, що об’єднує громади нечуючих з різних куточків Україні навколо матері – Церкви.

1. Загальні положення

1.1. Метою та завданням фестивалю є:

• Розвиток традиційних духовних цінностей у нечуючих людей;
  • Популяризація Божественної літургії з сурдоперекладом та долучення до неї нечуючих;
  • Культурне, інтелектуальне та моральне виховання  людей з вадами слуху;
  • Долучення до місіонерської проповіді про Христа нечуючих людей;
  • Об’єднання громад  нечуючих, залучення їх до спільних проектів  УПЦ;
  • Виявлення та розвиток  творчих здібностей серед людей з вадами слуху;
  • Укріплення інституту сім’ї та сімейних цінностей серед нечуючих.

1.2. Фестиваль є постійно діючим проектом, який традиційно проводиться щороку у травні. Місцем проведення фестивалю є м. Первомайськ (Миколаївська обл.).

1.3. Офіційна інформація про фестиваль розміщується на офіційному сайті «ПРАВОСЛАВНІ НЕЧУЮЧІ УКРАЇНИ» https://prav-gluhie.church.ua та у засобах масової інформації, що є партнерами фестивалю.

Засновник фестивалю – єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій (Шпаков).  Співзасновник фестивалю – недільна школа для людей з вадами слуху та мовлення «Чути серцем» (м.Київ).

Партнери фестивалю:

– Київська Духовна Академія і Семінарія.

Інформаційні партнери:

Інформаційні портали: «Православне життя», Офіційний сайт просвітницького центру КС УПЦ галереї «Соборна», «Православ’я в Україні», «Молодість не байдужа», «Фома»; телепрограма «Православний вісник».

Фестиваль відбувається з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Київського і Всієї України Онуфрія.

1. Оргкомітет Фестивалю

Оргкомітет:

–  визначає умови проведення {творчого} конкурсу;

–  проводить попередній збір заявок;

–  затверджує план організаційних заходів і програм фестивалю;

–  формує склад персоналу  адміністративної групи фестивалю.

3.   Умови участі у фестивалі

3.1.  Вік учасників – від 16 до 50 років;

3.2.  До участі у фестивалі  запрошуються  православні громади нечуючих з України та з інших країн, люди з вадами слуху, сурдоперекладачі, родичі нечуючих людей,  священнослужителі, які виявили бажання послужити на ниві місіонерства та просвітництва;

3.3. Бажана  присутність духівника громади нечуючих, сурдоперекладача,  лідера,  нечуючих представників;

3.4. На фестивалі  необхідно представити   відео-, фото презентацію, що відображає діяльність громади. Час презентації 10 хв.

3.5. Від кожної громади необхідно підготувати один творчий номер (жестова пісня, танець або театральна постановка на духовну тематику). Час виступу 5-10 хв.

1. Реєстрація участі у фестивалі

4.1. Для участі у фестивалі необхідно зареєструватися,  надіславши заявку до оргкомітету фестивалю.

4.2. Подання заявок здійснюється до 01 травня 2016 року.

Місце проведення: місто Первомайськ  (Миколаївська обл.), вул.Корабельна, 46.

Інформація по фестивалю – на сайті  https://prav-gluhie.church.ua

Контакти: менеджер фестивалю   Ілля Сазонов

Моб.тел.:  (096) 064 – 96 – 44