Перша Літургія з сурдоперекладом для нечуючих людей в м. Кіровоград.

519 серпня, в день свята Преображення Господнього, з ініціативи керівника єпархіального відділу Благодійності і Соціального служіння протоієрея Андрія Бобрика, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кіровоград, на престольному святі, звершувалось особливе богослужіння – Літургія з сурдоперекладом, адже у цей день, вперше, молились нечуючі люди із Українського Товариства глухих (УТОГ).

Богослужіння перекладало двоє їхніх сурдоперекладачів, а найтаємничіші моменти Літургії отець Андрій Бобрик детально їм пояснював, а вони, в свою чергу, мовою жестів доносили сакральні істини християнської молитви до сердець людей з дефектами слуху. Багато із нечуючих вперше бачили як християни причащаються Христових Таїн. На наступній зустрічі саме причетність до Євхаристичного життя і буде темою обговорення. По завершенні богослужіння священик Андрій роздав людям із Українського Товариства глухих просфори і освятив, принесені ними, плоди. Їм дуже сподобалась Літургія, за яку вони були вдячними і виявили бажання в майбутньому причаститись Святих Тіла і Крові Господніх.

Перша Літургія з сурдоперекладом для нечуючих людей в м. Кіровоград.: 5 комментариев

1. Есть ли у вас видеоматериалы с пояснениями азов православия или что-нибудь?

2. Простите не уточнила.Есть ли у вас видеоматериалы с пояснениями азов православия или что-нибудь с сурдопереводом?