3 – 4 грудня відбудеться зимовий духовно-освітній форум глухих людей.

1760

За благословенням предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києві відбудеться всеукраїнський зимовий духовно-освітній форум глухих людей. Захід буде проведений на базі Київської духовної академії у Києво-Печерській Лаврі 03 – 04 грудня 2016р. До участі запрошуються глухі люди та сурдоперекладачі православних громад України.

Головною метою форуму є популяризація місіонерства серед глухих, а також духовна просвіта нечуючих людей.

Захід відбудеться за ініціативи єпископа Вознесенського та Первомайського Олексія (Шпакова).

Організатори: Вознесенська єпархія та недільна школа для глухих людей «Чути серцем»

Генеральний партнер: Київська духовна академія.

Програма:

– молебень у академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці;

– урочисте відкриття форуму;

– духовно-освітні лекції;

– круглий стіл, присвячений поставленню задач до наступного форуму;

– Божествена літургія із сурдоперекладом у Андріє-Володимирському храмі (кафедральний собор УПЦ);

– оглядова екскурсія Києво-Печерською Лаврою;

Для приїжджих учасників проживання та харчування безкоштовні.

Менеджер форум Тарас Шелельо +38 (097) 589 16 03

Реєстрація учасників [email protected]